Artdeco Akrilik Boya

Plastik akrilik reçine bağlayıcılar ile canlı ve saf pigmentlerden elde edilen Artdeco akrilik boyalar ile hobi zevkinizi plastik, ahşap, seramik, metal, kumaş, tuval ve karton gibi birçok farklı yüzeyde yansıtabilirsiniz.

 

Renk Seçenekleri ve Kullanım Alanları

Artdeco akrilik boyaların kalıcı ve canlı yapısı sayesinde boyadığınız malzemeleriniz yeni bir görünüm kazanır. Glaze medium karıştırarak daha canlı ve farklı efektlere sahip çalışmalar yaratabilirsiniz.

 

 

Artdeco akrilik boyalar ahşap akrilik çalışmalar için idealdir. Kapayıcı özelliği sayesinde mobilyalarınıza estetik bir görünüm kazandırmak bu boyalar ile çok kolaydır. Akrilik boyalar kuruduğunda su geçirmez bir tabaka haline dönüşür. Üst üste birkaç kat atarak daha sağlam ve dayanıklı bir yüzey elde edebilirsiniz. Akrilik boya yüzeyi nem, toz ve ışık gibi dış etkenlere oldukça dayanıklıdır.

 

En Uygun Artdeco Akrilik Boya Fiyatları, Karin Sanat'ta!

Artdeco akrilik boya çeşitleriyle saf beyaz rengin yanı sıra kırık beyaz boya ile de boyama yapabilir ve daha farklı beyaz tonlar elde edebilirsiniz. Her tür ahşap akrilik boya renklerini Artdeco’nun zengin boya portföyünden Karin Sanat güvencesiyle seçebilirsiniz.

 

Artdeco uzun yıllara dayanan sanat malzemeleri deneyimi ve tamamen yerli üretimi ile piyasadaki en uygun fiyatlı akrilik boya çeşitlerini siz değerli sanatseverler ve hobiseverlere sunuyor. 140 ml’lik plastik kutular içinde sunulan Artdeco akrilik boyalar ile birçok farklı mekanda resim ve hobi çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR