Talens Ürünleri

 

Royal Talens firması 100 yılı aşkın süredir sanat malzemeleri ve boyaları alanında üretimini sürdürmekte olan dünyaca ünlü Hollandalı sanat markasıdır. İsminde royal ifadesinin geçmesi ise bu firmanın kurulduğu dönemde aynı zamanda bir ressam olan Hollanda kraliçesi Wilhelmina’nın da Talens boyalarını kullanarak resim yapmasından dolayıdır. Hollanda’nın çok köklü resim sanatı geleneğinin gücünü yansıtan Royal Talens grubu Türkiye piyasasında da uzun yıllardır bulunmakta ve birçok ürünüyle bu alanda çalışanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dünya çapında birçok sanat organizasyonunu düzenleyen ve genç sanatçı adaylarını destekleyen bir vakfı da bulunan bu firma sanat malzemeleri ve araç gereçlerinin her türünde kaliteli ürün çeşitlerini piyasaya sunmaktadır. 

 

Neden Talens Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

Çok uzun yıllardır sanat piyasasında bulunan ve haklı olarak evrensel bir üne kavuşmuş Talens markasına ait boyalar kullanılan resim yüzeyi üzerinde her zaman aynı kalitede ve istikrarlı bir şekilde sonuç verirler. Farklı resim yüzeylerinde ve farklı resim tekniklerine özel üretilmiş, ışığa dayanıklılığı ve renk canlılığı yüksek bu boyalar sayesinde her seferinde yaptığınız çalışmanın kaliteli sonuçlar vereceğinden emin olabilirsiniz. Renk çeşitliliği ve farklı boyutlara sahip bol miktarda seçeneği olan Talens resim malzemeleri içerisinden her türlü projenizi gerçekleştirecek tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.  

Talens Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Royal Talens Türkiye piyasasında özellikle bazı serileriyle ün yapmıştır. Bu serilerin başında Rembrandt ve Van Gogh serileri gelir. Yağlı boya tekniğinde resim yapanların ilk tercihleri arasına girmiş bu artist kalite resim boyaları sanatseverleri hiç pişman etmez. Bu yağlı boyaların dışında birçok farklı teknikle çalışan sanatçı, hobi sever ve resim öğrencisinin kullanmayı tercih ettiği Ecoline Sıvı Suluboya serisi, Talens firmasının göz bebeği ürünlerinden biridir ve tam 59 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sunulmuştur. Ecoline sıvı suluboyalar şişesinden direk kullanıma uygundur. Sıvı kıvamda olmasına rağmen resim kağıdına uygulandığında son derece parlak ve canlı bitişler sağlarlar. Sıvı halde bulunması, püskürtme tekniği, hazneli suluboya kalemi gibi farklı kullanım alanlarında bu ürünü ön plana çıkarır. 

Talens Amsterdam Akrilik Boya serisi ise akrilik resim tekniğinde en çok satılan ve en çok talep edilen akrilik boyalardan biridir. Amsterdam serisi üstün kalitesi, kolay uygulanabilir olması ve resim yüzeyinde uzun süre parlaklığını kaybetmeden kalabilmesi gibi özellikleri nedeniyle akrilik boyayı yalnızca resim alanında değil ahşap boyama, ev eşyalarını boyama gibi işlemlerde de kullanmak isteyenlerin arayışlarına cevap verir niteliktedir. Solmaya karşı dayanıklıdır ve yüksek pigmentasyona sahip olduğundan resim yüzeyine çok iyi yayılırlar. 120 ml.’lik tüp ve 500 ml.’lik kutularda iki farklı ebat seçeneği ile sunulan Amsterdam akrilik boyalar toksik madde içermez ve neredeyse kokusuzdur. Amsterdam serisinin 500 ml. olan kutuları özellikle geniş alanları boyamak için ideal bir seçimdir. 

Talens markasının Plakkaartverf serisi designer guaj boyaları da kendi kategorisinde meşhur serilerden biridir. Talens grubu tarafından üretilen bu guaj boyalar ile sanatsal projelerinizi pratik ve keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Talens guaj boyalar resim yapmanın yanı sıra geleneksel Türk sanatları olan tezhip ve hat sanatında da tercih edilen boyalardır. Özellikle kapatıcı özellikte olduklarından dolayı yalnızca suluboya kağıdı değil başka yüzeyler için de sıklıkla tercih edilen bir sanatsal boya türüdür. Talens guaj boya renklerini tüm seçenekleri ile guaj boya kategorimizden edinebilir ve bu ürünler hakkında teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.   

Talens sanatsal boyaların haricinde sanat alanlarının her biriyle ilgili çeşitli sanat malzemeleri ve kırtasiye ürünleri de imal etmektedir. Karin Sanat online satış mağazamızdan Royal Talens grubunun Türkiye’de en çok talep edilen boya setleri ve yardımcı malzemelerine ulaşabilir ve bu ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Talens akrilik boya seti, Talens guaj serisi, Rembrandt soft pastel seti, akrilik sprey vernik çeşitleri, jel medium yardımcı, modelleme pastası, parlak yağlı boya verniği, Van Gogh suluboya tabletlerinin tüm renkleri, Talens art creation başlangıç seviye yağlı boya seti gibi çok sayıda sanatsal kitler ve yardımcı ürünler de Karin Sanat güvencesiyle bir tıkla kapınızda. Özellikle Art Creation serisinde sanata yeni başlayanlara kaliteli başlangıç kitleri sunmayı amaçlayan Talens setler, resim öğrencileri için ideal sanat malzemeleridir. 

Karin Sanat sanata ilgi duyan müşterilerimizin yaratıcılıklarını arttırmaları ve kendilerini sanat alanında daha iyi ifade edebilmeleri için sanat malzemeleri ve araç gereçlerinin her türlüsünü özellikle de yardımcı medium sanatsal ürünleri portföyünde bulundurmayı bir ilke olarak benimsemiştir. Zengin yardımcı malzemeler koleksiyonumuzdan Talens markasının ürettiği, kaliteleriyle ön plana çıkan ve eserlerinizin yıllar boyu dış etkilereden korunarak sağlam kalmasını sağlayacak vernik çeşitlerine yardımcı malzemeler kategorimizden ulaşabilirsiniz. Verniklerin yanı sıra öküz ödü gibi piyasada az bulunan ama özellikle sulu boyalarda boyanın zemin üzerinde daha eşit ve ölçülü şekilde yayılmasını sağlayan bir  yardımcı malzemeye ya da akrilik tekniğiyle çalışanların işlerini kolaylaştıracak akrilik kuruma geciktirici gibi bir mediuma da online alışveriş mağazamızın uygun ödeme koşulları, hızlı kargo ve güvenli satış imkanlarından faydalanarak kolaylıkla erişebilirsiniz.  


 

1 2 3 ... 13 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR