Sipariş ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Taahhüdümüz iş günleri içerisinde geçerlidir, hafta sonu ve zorunlu sebepler durumunda geçerli değildir. Bazı durumlarda ürünün mağazadan satılması ya da stok adetinden kaynaklanan herhangi bir sorunla karşılaşıldığında Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizi bu konuda bilgilendirecektir.

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun takip numarasını öğrenebilirsiniz. Kargo takip numaranızla Yurtiçi Kargo Takip linkine tıklayarak kontrol edebilirsiniz ya da hesabınız açıkken anasayfada yer alan "Kargomu Takip Et" butonuna tıklayarak ilgili siparişin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo ne zaman elime ulaşır?

Firmamız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup kargoları bu firma ile göndermektedir. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra genellikle;

İstanbul içi teslimatlar için en geç 2 iş gününde,

İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 5 iş gününde,

Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

Kargo elime ulaşmaz ise ne yapmalıyım?

Hatalı adres ya da alıcının adreste bulunamaması gibi durumlarda kargo teslimatı gerçeklemeyebilir. Dağıtıma çıkan kargo eğer alıcıyı adreste bulamazsa takip eden iş gününde tekrar dağıtıma çıkar. İkinci kez de teslim edemez ise ürünleri firmamıza geri ulaştıracaktır. Böyle bir durumda Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçerseniz ürünler isteğiniz doğrultusunda tekrar kargoya verilebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR