Akrilik Boya

Akrilik boya bir tür su bazlı boyadır. Son dönemde resim sanatında oldukça ilgi gören bir boya çeşitidir. Su bazlı bir boya olması sebebiyle hem tuvale hem kağıda hem de ahşap gibi daha farklı resim yüzeylerine uygulanabilir. Yağlı boya gibi kadar yorucu değildir. Daha pratik resim yapmanızı sağlar. Malzemeler suyla temizlenebilir ve su bazlı olduğu için yağlı boyaya göre daha az toksik madde içerir. Ayrıca akrilik boya ile karıştırılabilen çok çeşitli yeni çıkan yardımcı malzemeler ve mediumlar piyasada bulunmaktadır. Farklı kalite ve markalarda akrilik boya ve akrilik boya yardımcısını Karin Sanat internet sitemizde bulabilirsiniz. En uygun fiyatlı akrilik boyaları, farklı marka seçenekleri ile siz değerli sanatseverlerle buluşturuyor. Ayrıca akrilik boyalar resme yeni başlayanlar ve çocuklar için de idealdir. Su bazlı bir boya ile tuvalde yağlı boya yapıyormuş hissini yaşarsınız.


Akrilik boyalar nerelerde kullanılır sorusunun cevabı oldukça geniştir. Akrilik boyalar ahşap yüzeylerden metal zeminlere kumaşlardan, farklı resim kağıtlarına birçok yüzeye uygulanabilir. Verniklenmiş bir akrilik boya resim uzun yıllar özelliklerini korur. Akrilik boyaların özellikleri bunlarla da kalmaz. Yardımcı malzeme çeşitliliğinin en zengin olduğu alan akrilik boyamadır. Karin Sanat siz değerli sanatçılara dünyanın en kaliteli akrilik boyalarından olan Schmincke Primacrylic’i gururla sunar. Tüm bunların yanında akrilik boya dünyasının en bilinen ve talep edilen markaları Winsor Newton Galeria, Pebeo Studio, Talens Amsterdam Standard, Artdeco Metalik akrilik boyalar ile Schmincke’nin Primacrylic serisinden daha alt segment akrilik boyaları Schmincke Akademie ve Schmincke College Akrilik boyalar Karin Sanat Online Satış Mağazasından bir tıkla kapınıza kadar geliyor.


Akrilik boyalar aynı zamanda akrilik bazlı mürekkepler ve markörler ile de uygulanabilir. Özellikle tasarımcılar, karikatüristler ve anime sanatçıları akrilik markör ve akrilik kalemler ile çalışmayı severler. Akrilik boya aynı zamanda çok geniş ve zengin hobi dünyasının da vazgeçilmez boyalarından biridir. Ahşap, cam ve metal ev eşyaları, antika mobilyalar ve parçalar multi-surface birçok yüzeye uygulanabilen akrilik boyalar ile boyanabilir. Bu tür Cadence Akrilik Boya ve Art Deco marka akrilik boyaları sitemizin resim bölümünden edinebilirsiniz. Akrilik boya çalışmaları yapmak isteyenler için uygun fiyatlı akrilik boya setleri de sitemizde mevcuttur. Bu akrilik boya setleri akrilik boya fırçalarını da içerir. Akrilik boya çocukların resim sanatına da başlaması için oldukça ideal bir resim tekniğidir.


Akrilik boya nasıl yapılır demeyin. Akrilik boya uygulaması oldukça kolaydır. Birçok ev hanımı evde eskiyen ahşap malzemelerini nasıl boyayacağını düşünür. Akrilik boya ahşap boyamada da sıklıkla tercih edilen bir boya çeşididir. Akrilik boya fiyatları akrilik boyanın içerdiği pigment kalitesi ve yoğunluğu ile bağlayıcı kalitesine göre değişir. En temelde üç eşit akrilik boya serisi vardır: premium seviye, akademi seviye ve öğrenci seviye. Akrilik boya fırçası bir tür suluboya fırçasıdır. Ancak akrilik boya yağlı boya kıvamında olduğundan farklı uç şekillerinde akrilik boya fırçaları üretilmiştir. Bu sayede akrilik boya fırçaları ile birçok farklı fırça vuruşu elde etmek mümkündür. Talens Amsterdam akrilik boya çeşitleri tüm renkleriyle sanatın ve sanatçının adresi Karin Sanat’ta!

$35.86 KDV Dahil
$41.83 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 >