Kaligrafi Kalemi

Estetik ve sanatsal bir kaligrafi veya hat sanatı örneği iyi bir kağıdı gerektirdiği gibi kaliteli bir kaligrafi kalemine de ihtiyaç duyar. Kaligrafi kalemleri sağlam bir uç yapısına ve yüksek bir mürekkep tutma kapasitesine sahip olmalıdır.

 

Kaligrafi kalemi fiyatları kalemlerin bu özellik yapılarına göre değişkenlik gösterir. Sanat malzemeleri mağazalarında pilot kaligrafi kalemleri bulunmakla birlikte Zig kaligrafi kalemi ve Artline kaligrafi kalemi gibi bu alanda uzmanlaşmış ve çok çeşitli bir ürün portföyüne sahip markaların hazır kalemelerini bulundurur.

 

Kaligrafi Kalemi Çeşitleri ve Fiyatları

Karin Sanat hem geleneksel hem de modern sanatlardaki uzmanlığını çizim kategorisindeki ürün çeşitliliği ile göstermektedir. Her ihtiyacınıza uygun kaligrafi kalemleri ve kaligrafi kalemi setlerini Karin Sanat güvencesiyle evinize ulaştırıyoruz.

 

En ucuz kaligrafi kalemlerinden en kaliteli kaligrafi kalemlerine kadar her renkten ve farklı uçlara sahip çizim kalemlerini ilginize sunuyoruz. Kaligrafi başlangıç kalemleri ve daha profesyonel kullanıma uygun özel bir uç yapısına sahip kalemleri farklı seçeneklerde çizim kategorimizden edinebilirsiniz.

1 2 3 ... 6 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR