Eskiz Aydınger Kağıdı

Eskiz aydınger kağıdı yarı saydam bir kağıttır ve her tür çizim için ya da kopyalama işi için kullanılır. Bu eskiz kağıtları her tür teknik ve amatör çizim yapanlar için ideal bir taslak kağıdıdır. Orjinal bir çizimin üzerine konularak saydamlığı sayesinde kopya çıkartma imkanı tanır. Çizim yapmanızda kolaylık sağlayan kağıt türüdür.

 

Resim öğrencileri, profesyoneller, ressamlar, mimarlar, mühendisler, karikatürist ve karakalem çalışanlar gibi çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çizimlerin vazgeçilmezi olan aydınger kağıtları taslaklarınızı kontrollü bir şekilde yapmanızı ve çizim üzerinde kolayca düzeltmeler yapabilmenizi sağlar. Aydınger kağıtları diğer çizim malzemeleri ile birlikte sizlere doyurucu bir çizim deneyimi yaşatır.

 

Eskiz Aydınger Kağıdı Çeşitleri

Aydınger eskiz kağıdı A4 ya da değişik boyutlarda olabildiği gibi rulo halinde de satılmaktadır. Kaygan bir yüzeye sahip bu kağıtlar ile haritalar ve proje çizimleri de yapmak mümkündür. Kaygan zemini aynı zamanda kurşun kalemle üzerinde çok kolay uygulama imkanı tanır. Aydınger ile eskiz kağıdı arasındaki fark aydınger kağıtlarının bu yağlı yüzey yapısından ve yarı şeffaf özelliğinden kaynaklanır. Yapılan çizimler uygun ve yumuşak bir silgi ile kolayca silinebilir. Isıya dayanıklı ve kırılma yapmayan yapısı sayesinde fotokopi makinesi ve baskı makinelerinde kullanıma uygundur.

 

En Ucuz Eskiz Aydınger Kağıdı, Karin Sanat’ta!

Karin Sanat çizim kategorisinden en uygun fiyatlı ve farklı markaların ürettiği aydınger eskiz kağıtlarına ulaşabilirsiniz. Eskiz yapımının olmazsa olmazı olan bu kağıtlar eskiz defteri üzerinde de uygulama yapmanızı kolaylaştırır. İyi bir eskiz kalemi ile bu kağıtlar üzerinde harikalar yaratın.

 

Aydınger kağıdı fiyatları Karin Sanat’ın güven veren ticaret uzmanlığı ve sanat malzemeleri alanındaki deneyimi ile kapınıza kadar ulaşıyor. Eskiz seti aydınger eskiz kağıdı ile daha zengin ve her türlü ihtiyaca uygun bir hale gelecektir. Schoeller kağıdı aydınger kağıt üretiminde de önde gelen bir markadır ve ürün portföyümüzde bulunmaktadır.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR