Schmincke Ürünleri

 

Schmincke sanatsal boyalar alanında kendisini kanıtlamış dünyaca ünlü Alman sanat malzemeleri firmasıdır. 1881’den bu yana geleneksel boya üretme teknikleri ve reçeteleri üzerinde uzmanlaşmış ve  bu deneyimini seri imalata dönüştürmüştür. Çok köklü bir firma olan Schmincke’nin sanatsal boyaları, kalite, canlılık ve kalıcılıklarıyla ünlüdür. Bu boyalar resim yapma keyfinizi doruklara taşıyacak ve hayal ettiğiniz sanat eserini yaratmanızda en iyi yoldaşınız olacaktır. Boya üzerinde uzmanlaşmış bu firma son dönemde medium ve yardımcı malzemeler konusunda da çok ilerlemiş ve ürün portföyünü geliştirmiştir. Schmincke boyaları, bir sanatçının sanatını eserinde yansıtırken en yüksek tatmini hissetmesini sağlar.  

 

Neden Schmincke Markasını Tercih Etmelisiniz?

 

Schmincke’nin birçok profesyonel sanatçı tarafından en çok tercih edilen boya markaları arasında yer almasının en önemli sebeplerinin başında, bütün kriterler ve teknik özellikler açısından en yüksek kaliteye sahip olması gelir. Özellikle uzun yıllar, toz, ışık ve nem gibi dış etkenlerin olumsuz etkisine karşı canlılığını korur. Pigment yoğunluğu ve saflığı çok yüksek, üst düzey bağlayıcılar ile imal edilmiş boyalar ile iz bırakacak eserler yaratmak istiyorsanız Shmincke boyalar en önde gelen tercihlerinizden biri olmalıdır. Bunun yanında, bu boyaların kalitesi, resim yüzeylerine çok kolay sürülebilmesi ve fırça ya da diğer malzemeler ile uyum içinde çalışabilmesi nedeniyle resim yapmayı çok daha keyifli bir hale getirir. Boyalar birbiriyle kolay ve uyumlu bir şekilde karışır ve sanatçının normal serilerde olmayan birçok ara tonu elde etmesini sağlar. En popüler Schmincke ürünleri arasında Shmincke Horadam Suluboya serisi, Shmincke Primacryl akrilik boya serisi ve Mussini serisi Schmincke yağlı boyaları gelmektedir. Premium sanatsal boyaların yanı sıra college ve academie serileri de Schmincke’nin renkli dünyasında yer almaktadır ve bu boyalar daha amatör ve başlangıç seviyeler için idealdir. Ancak Academie serisi boyalar bile oldukça kaliteli, ışığa dayanıklılığı yüksek, kremsi hoş bir kıvama sahip ve capcanlı renkler üreten boyalardır. College serisi boyalar ise resime başlayanların kaliteden de ödün vermeden keyifle resim yapabilmesi için imal edilmiştir. 

Schmincke Academie serisi yağlı boyalar, Academie serisi akrilik boyalar, Schmincke Aqua Drop sıvı suluboya, Academie Guaj serisi ve Schmincke’nin halen el ile üretilen Artist Soft pastel boyaları da piyasada çok tutulan ve birçok ressamın tercih ettiği boya setleridir. Bunların dışında Schmincke’nin Aqua Bronze yaldız pigmentleri, Akademie Akrilik mürekkepleri ve Aero Color Sıvı akrilikleri de kaliteleri ve üstün fiyat kalite performanslarıyla her branştan sanatçı ve sanat okulu öğrencilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiş sanat malzemeleridir.    

Schmincke boyalar ile başka bir yardımcı resim malzemesine ihtiyaç duymadan harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak boyalarınızla daha yaratıcı ve yenilikçi sanat harikaları yaratabilmek, değişik efektler ve dokular elde edebilmek ya da farklı teknikler uygulayabilmek gibi amaçlar için Schmincke’nin çok zengin yardımcı malzeme ürün yelpazesinden yararlanmanızı öneririz. Fırça temizleyicilerden pouring mediuma, tiner ve incelticilerden suluboya pastalarına kadar her türlü ihtiyacınıza cevap veren ve en kaliteli ham maddelerden imal edilen bu medium çeşitleri, boyalarınızın renklerine yeni ışıltılar katar. Schmincke’nin bütün ürünlerini en uygun fiyat garantisiyle Karin Sanat online sanat malzemeleri alışveriş sitemizden edinebilir ve hızlı teslimat seçeneğiyle çok kısa sürede evinize getirtebilirsiniz.      

1 2 3 ... 59 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR