Karin Ürünleri

Karin Sanat, sanat malzemeleri gibi oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip bir ticari alanda yılların deneyimiyle birçok sanat malzemesi ve araç gereçlerini her yaştan ve düzeyden sanatsever ile başarıyla buluşturmaya devam etmektedir. Bu engin deneyim ve yılların getirdiği sorumluluk ile uzman ekibimiz Karin markasının güvencesi altında sıklıkla talep edilen birçok sanat malzemelerini de kendi üretim tesisinde özenle üretmektedir.

 

Karin Markası Geleneksel Sanat Malzemeleri ve Özellikleri Nelerdir?

 

Karin Markası’nın oldukça geniş ürün portföyü arasında Türk sanat camiası tarafından en çok tercih edilen ürünleri arasında Karin Hat Seti ve Karin Ebru Seti ilk sıralarda gelir. Hat ve ebru sanatlarının Türkiye’de başlangıç düzeydeki çocuklara ve genç sanatçılara tanıtılması ve bu sanat alanlarına ilk adımların atılabilmesi için Karin Hat Başlangıç Seti ve Karin Ebru Başlangıç Seti üzerine düşen görevi yıllardır başarıyla icra etmektedir. Bu setler içeriğinde başlangıç seviyede hat yazıları yazmak ve ebru desenleri yapabilmek için gereken her bir araç gereci içerirler. başlangıç setlerimizi hat ve ebru ana kategorileri altında hat seti ve ebru seti başlığı altında görebilirsiniz.

 

Karin Sanat hat ve ebru setlerinden ayrı olarak bu sanat dallarında kullanılan sanat malzemelerini ayrı olarak da piyasaya sunmaktadır. Karin Hat Mürekkepleri ve Karin Ebru Boyaları, renk çeşitliliği, boyaların kalitesi ve dayanıklılığı açısından kaliteli boyalardır ve birçok geleneksel sanatçının ilk tercihidir. Yine ebru sanatının yan ürünleri olan ebru kitresi, ebru fırçaları, sığır ödü, Arap zamkı, ebru teknesi, ebru tarakları, kitreler, bizler, at kılı fırçalar tüm çeşitleri ve ebatlarıyla Karin markası etiketiyle online mağazamızda bulunmaktadır. Bu ürünlere Ebru ve hat ana sayfalarından ulaşabileceğiniz gibi yardımcı malzemeler seçeneğinden de ulaşabilirsiniz.  

 

Hat sanatının malzemeleri olan hat defterleri, mat kuşe kağıtlar, damlalıklı şişeler, hat bıçakları, celi kalem, sülüs kalem, bambu kalem, java kalemi, kamış kalem ve diğer yan malzemeler de Karin markası altında geleneksel sanatlarımızın vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Karin Sanat online alışveriş mağazamızın üst kısmındaki ana kategoriler bölümünden hat, ebru ve tezhip-minyatür gibi kategorilere tıklayarak bu sanat dallarını ilgilendiren tüm araç gereçleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Karin Akrilik Boyalar ve Akrilik Boya Setlerinin Özellikleri

 

Son dönemde, kullanım alanının genişliği, fiyatının uygunluğu, temizlenmesinin kolay olması ve yağlı boyaya göre çok daha az toksik madde içermesi gibi nedenlerle birçok sanat ve hobi alanında ön plana çıkmış akrilik boyaları da siz değerli müşterilerimize uygun kalite-fiyat oranlarıyla sunmak için Karin Sanat üretim altyapımızı kullanarak Karin Akrilik Boyalarını ürettik. Plastik, sıkılabilir tüp şişelerde sunulan Akrilik Boya Seti ile ahşap boyamadan, resim yapmaya; ev eşyalarınızı yenilemekten, tuval üzerinde resim keyfi yaşamaya kadar birçok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Resim elbette ki sanat dallarının kraliçesidir. Birçok genç öğrenci resim yapmanın keyfini alabileceği, kullanım kolaylığına sahip kaliteli resim malzemeleri ile bu sanat dalına başlarsa gelişimini daha kolay ilerletecektir. Karin Sanat olarak bu amaca yönelik resim başlangıç setleri hazırladık ve değerli velilerimizin ilgilerine sunduk. Çocuklarınız için hem kas-motor sistemlerini geliştirebilecekleri hem de keyifli bir aktivite yaparak hoşça vakit geçirebilecekleri resim setlerimize Akrilik Boya Seti kategorimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sanat okulu öğrencileri için de Karin Resim Setleri deneme çalışmalar yapmak açısından oldukça uygun olacaktır.

 

Karin Sanat Ahşap Üretiminin Ürünleri: Karin Şövale ve Tuvaller, Karin Işıklı Çizim Masaları

 

Karin Sanat’ın iftiharla temsil ettiği bir diğer alan ise ahşap işçiliği gerektiren resim ve sanat malzemelerini uzun yıllardır üretmesi ve Türkiye’nin dört bir yanındaki sanat malzemeleri mağazaları ile kırtasiyelerin bu tip ürünlere olan taleplerini karşılamasıdır. Ahşap sanat malzemesi deyince akla ilk gelen şey elbette şövaledir. Karin Sanat websitesinin resim ana kategorisi altında şövale kısmından ihtiyacınıza, bütçenize ve sanat projelerinize özel seçebileceğiniz, oldukça sağlam ağaçlardan incelikli bir işle imal edilmiş birçok şövale çeşidine ulaşabilirsiniz. Şövale sayfamızda Karin marka mini dekoratif şövale, masa şövalesi, suluboya yapmaya uygun masa şövalesi, kare ayaklı ve üç ayaklı şövale, demonte ya da hazır şövale, büyük boy stüdyo şövalesi gibi birçok tür, budaksız ahşaptan, deneyimli ahşap ustalarımız tarafından imal edilmiş cilalı ya da saf ahşap şövale çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Karin şövaleler, tuval boyuna ve resim yapacak kişinin boyuna göre ayarlanabilir ve resim yapma sırasında fırçalarınızı boyalarınızı koyabileceğiniz tablalara sahiptir. Şövale bölümümüzde şövale ve tuvalin bir arada bulunduğu setimizi de bulabilirsiniz.

 

Karin Sanat üretim tesisinin diğer bir ahşap işçiliği örneği ise resim tuvallerinin üretilmesidir. Düzgün bir şekilde kesilmiş ve sağlam bir kasnak haline dönüştürülmüş ahşap çerçeveler üzerine kalitei tuval bezlerinin gerilmesiyle yüksek kalitede Karin Tuvaller imal edilmektedir. Farklı ebatlarda ve şekillerde piyasaya sürülen bu tuvaller, her seviyeden sanatçı, amatör, resim öğrencisi ve hobiseverin ihtiyaçlarını karşılamak üzere planlanmış ve dizayn edilmiştir. Karin Sanat adresimizin resim ana kategorisi altında tuval bölümünü ziyaret ederek. dikdörtgen, kare ve yuvarlak tuval çeşitlerimizle birlikte farklı özelliklerde tuval bezleri seçeneklerimizi de görebilirsiniz. Portre çalışan ressamlara yuvarlak tuvallerimizi öneririz. Ayrıca planladığınız sanat eserinin kalıcılığı için önemli bir etken tuval şasesi kalınlığı konusunda da farklı seçenekler sunmaktayız.    

 

Karin Sanat atölyesinin ahşap işçiliğinin diğer bir ürünü ise ışıklı çizim masalarıdır. Kayın ağacından ve led ışıklardan imal edilmiş Karin Naturel Kayın Led Işıklı Eskiz Ve Çizim Tablası 35x50 cm ülkemizde en çok tercih edilen çizim tablalarından biridir. Bu tür ışıklı çizim masalarından hattatlar ve kaligrafi yapanlar yararlandığı gibi mimarlar, mühendisler ve teknik çizim yapan sanatçılar da bu tür yazım araçlarını kullanırlar. Ahşap çerçeveli olan ışıklı tablanın yanı sıra tamamen beyaz yüzeye sahip Karin Işıklı Çizim masamızı da çizim ana kategorisi altında Işıklı Çizim Masaları seçeneğinde görebilirsiniz. Bu çizim malzemesi sayesinde rahatlıkla kopyalar çıkarabilir ve kaslarınızı yazı işlemine alıştırabilirsiniz.

 

Karin markasının ahşap işçiliğinin ürünleri olan bu sanat malzemeleri ve araç gereçlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlülük, dayanıklılık, işçilik ve malzeme kalitesinin bir araya geldiği bu Karin ürünlerini satın aldığınızda, kalitenin farkını hissedecek ve uzun yıllar sanat maceranızda sizlere eşlik edecek yoldaşlar bulmuş olacaksınız. 

 

Karin Marka Diğer Sanat Malzemeleri Nelerdir?


Sanat malzemeleri zaman içerisinde yardımcı malzemelerin de sayısının artmasıyla fevkalade bir çeşitliliğe ulaşmıştır. İcra ettiğiniz sanat dalı içerisinde işlerinizi daha da geliştirmek, renklerin canlılığını artırmak, eserin kalıcılığını güçlendirmek, kullanılan araç ve gereçleri temizlemek gibi birçok ek süreç yeni ve daha rafine yardımcı sanat malzemelerini gerektirmiştir. Karin Sanat Karin markasıyla bu tür malzemeleri de uzun yıllardır piyasaya sürmektedir. Altın varak sanatında kullanılan Karin marka gomalaklar ve süt miksiyonlar; tezhipte kullanılan toz jelatin, akik ve cam mühre çeşitleri; bunların yanında Karin markasının kardeşi olan ve aynı üretim tesisinde üretilen Kenz marka fırça temizleyiciler; Karin resim paletleri, trilinler, hat mürekkebi ve hat bıçağı gibi sanatsal malzemeleri de Karin Sanat markasının güvencesi, ücretsiz ve hızlı kargo seçenekleri ve farklı ödeme yöntemleri gibi kolaylıklar ile online satış mağazasından sipariş verebilirsiniz. Sanatın adresi Karin Sanat online mağazamıza ziyaretlerinizi bekleriz. Ayrıca Nişantaşı ve Fatih semtlerinde perakende satış mağazalarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleme fırsatından da yararlanabilirsiniz
 
1 2 3 ... 22 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR