Da Vinci Ürünleri

 

Da Vinci sanatsal fırça firması çok uzun yıllara dayanan ve fırça üretim teknikleri üzerinde uzmanlaşmış bir markadır. Fabrikası Nürnberg'de bulunan Da Vinci hem geleneksel hem de en son teknolojik yöntemlerle fırça üretimine devam etmekte ve fırça üretimi konusunda mahir ellere sahip ustalarla birlikte çalışmaktadır. Bu Alman firması malzeme kalitesi, dayanıklılık ve kullanışlılık açısından sanatsal fırça alanında dünyanın en uzman markalarından biridir ve sanat zevkini doruklara taşıyan üstün bir kaliteye sahiptir.  

 

Fırça Konusunda Neden Da Vinci'yi Tercih Etmelisiniz?

 

Da Vinci’nin 100 yılı aşkın fırça üretme deneyiminin bir sonucu olarak ortaya çıkan bazı serileri sanatçıların vazgeçilmezi olmuştur. Maestro 2 domuz kılından imal edilen yağlı boya fırça serisi, Maestro serisinin suluboya fırçaları, Casaneo’nun doğa dostu ve yumuşak sentetik kıllardan üretilen serisi ve suluboya için üst düzey kalitede üretilmiş Tobolsky Kolinsky samur kılı fırçalar dünya çapında ön plana çıkmış ve Da Vinci’nin kalitesini temsil eden fırçalardır. 

 

İstikrarlı bir şekilde aynı kalite ve estetik tarzıyla üretimi sürdürülen bu fırçaların yanı sıra Da Vinci, en son trendleri ve sanat alanındaki yenilikleri takip ederek yeni fırçalar da üretmektedir. Örneğin, son dönemde cep fırçası ya da seyahat fırçası olarak adlandırılan, vidalı yapısıyla kapağı kapatılabilen, cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz ve açık alanda resim yaparken kullanabileceğiniz oldukça kaliteli sentetik kıllara sahip fırçaları da Karin Sanat’tan uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Dolayısıyla, Da Vinci fırçaları sanatınızı en kaliteli şekilde yansıtabilmek, kıl yapısı bozulmayan sağlam bir fırçaya sahip olmak ve çalışmalarınızı keyifle sürdürmek için bu fırçaları tercih etmelisiniz.

 

Da Vinci Fırçalarının Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Da Vinci fırçaları sanatın her alanında kendini kanıtlamış ve özelleşmiş fırçalar üretmiştir. Doğal kıllardan ve halen ustaların el becerisiyle üretilen fırçaları olduğu gibi son dönem teknolojisinden yararlanılan doğa dostu ve kaliteli sentetik kıllardan üretilmiş gerekli her tür uç şekline sahip fırçaları da vardır. Da Vinci fırça çeşitleri çok geniş bir çeşitliliğe sahip olmanın yanında fiyat aralığı olarak da her bütçeye hitap eden bir fiyat politikasına sahiptir. Da Vinci sanatsal fırçalar alanında, zemin fırçalarından pon pon fırçalara, kedi dili fırçalardan yuvarlak fırçalara, çocuklar için hazırlanmış setlerden premium seviye üst düzey kalite fırça setlerine kadar her türlü sanatsal işe cevap verecek nitelikte geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yağlı boya, akrilik boya, sulu boya, guaj boya gibi resim sanatının en çok tercih edilen dallarının yanı sıra tezhip ve kaligrafi gibi geleneksel sanatlar ile hobi çalışmalarına uygun fırçalar da bu markada bulunmaktadır.  

 

En Ucuz Da Vinci Fırçaları Nereden Alınır?

 

Almanya’nın gözde sanatsal fırça markası Da Vinci Türkiye pazarına girdiğinden bu yana Karin Sanat ile çalışmaktadır. Türk sanat camiasını Da Vinci’nin orijinalliği, sağlamlığı ve kalitesi ile kendini gösteren tüm bu fırçalarıyla tanıştıran Karin Sanat, online satış mağazasından bu markanın ürün çeşitlerini siz değerli sanatseverlere sunmaktadır. Ayrıca sevdikleriniz için mükemmel bir hediye arıyorsanız Da Vinci’nin fırça setleri göz alıcı bir seçim olacaktır. Tüm bu fırçaları bir arada bulabileceğiniz ve güvenle satın alabileceğiniz Karin Sanat’ın fırçalar kategorisine hepinizi bekliyoruz.  

1 2 3 ... 35 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR