Schmincke Medium 404 Aerospray B72 Genel Amaçlı Fiksatif 300 ml

Schmincke Medium 404 Aerospray B72 Genel Amaçlı Fiksatif 300 ml (50404040)

Marka : Schmincke
Fiyat : $20.48(KDV Dahil)

AEROSPRAY B72 çok amaçlı, profesyonel kalite bir fiksatiftir. Birçok farklı sanatsal uygulama sonrası, yapılan işin kalıcılığını ve dayanıklılığını artırmak ve son halinin bozulmadan kalmasını sağlamak için kullanılır. Özellikle altın varak (yaprak altın) uygulamalarında çok iyi sonuç vermektedir.

Adet

Artır Azalt
  • AEROSPRAY B72 fiksatif olarak kurşun kalem, karakalem, pastel, suluboya, mürekkep, tempera, altın varak, fotoğraf, baskı yazı, akrilik ve yağlı boya çalışmalarına uygulanabilir.
  • İçeriğindeki iyi bilinen ve akrilik bir reçine türü olan Paraloid B72 sayesinde sıkılaştırıcı ve koruyucu etki sağlamasının yanı sıra bitiş verniği olarak da kullanılabilir.
  • Yüksek oranda ışık geçirmeme, dayanaklılık ve sararma önleyici bir etkiye sahiptir.
  • Kullandığınız boyama zeminine bağlı olarak, emici yüzeylerde görünmez bir fiksleme, emici olmayan yüzeylerde ise yarı mat/hafif parlak bir tabaka elde etmeniz mümkündür.
  • Aerospray B72, 30-40 cm mesafeden birkaç defa, sağdan sola ve yukarıdan aşağı olmak üzere (yalnızca iyi havalandırılan mekânlarda) sıkılmalıdır. Solvent (çözücü) içerdiğinden solunmamalıdır. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR